| Plaats: | Calpe |
| Aantal personen: | 2-12 |
| Slaapkamers: | 6 |
| Badkamers: | 4 |
| Zwembad: | privé |
| Parkeren: | op eigen terrein |
Omschrijving villa Sierrama
Villa Sierrama
Een juweel aan de Costa! Dat is deze villa Sierrama. Zeezicht, panoramisch uitzicht op de skyline van Calpe, ruimte, privacy en dicht bij alle faciliteiten als supermarkt, restaurants etc.
Villa Sierrama is gelegen op een zeer ruim grondstuk in een villawijk met grote villa’s welke allen op ruime grondstukken zijn gelegen. De woning is verdeeld in twee onafhankelijke woonlagen, beide met een eigen ingang, eigen woonkamer, keuken en elk met drie ruime slaapkamers en twee badkamers.
De woonlaag boven is meer het leefgedeelte wat gezellig en luxe is ingericht. Een ruime keuken voorzien van alle faciliteiten, een gezellige woonkamer met eetruimte en vandaar uit loopt u door openslaande deuren het terras op met de gezellige loungebank. Voor de warme zomerdagen bieden de overdekte naya’s (terrassen) op beide woonlagen schaduw om even bij te komen van de zon. Maar voor de liefhebber van zonnebaden is het natuurlijk heerlijk vertoeven aan het zwembad met de diverse terrassen en gezellige ligbedden.
Beneden is het evenzo gezellig ingericht. Het geheel is ideaal voor twee gezinnen of een grote groep, maar kan gemakkelijk ook met een minder grote groep worden bewoond.
De woning is ondanks de twee separate woonlagen tijdens uw verblijf natuurlijk geheel tot uw eigen beschikking. Het zwembad is geheel privaat en de buitenkeuken die daar aan grenst is de perfecte locatie om te genieten van het zeezicht, de ondergaande zon en een heerlijk diner!
Verwen uzelf en geniet van een heerlijke vakantie in Villa Sierrama!
Bekijk alle vakantiehuizen in Calpe
Kenmerken vakantiehuis Sierrama
Algemeen:
- centrale verwarming
- strijkijzer/-plank
- wasmachine
- internet (WiFi)
- BBQ (gas)
- zonnebedden
Woonruimte:
- gezellige woonruimte met open haard
- TV met satelliet ontvangst
- CD/DVD-speler
Badkamer(s):
- boven een badkamer en suite met bad, douche, toilet en dubbele wastafel
- boven een badkamer separaat met douche, toilet en wastafel
- beneden een badkamer separaat met douche, toilet en dubbele wastafel
- beneden een badkamer separaat met bad, douche, toilet en wastafel
Slaapkamer(s):
- boven een slaapkamer met dubbel bed, badkamer en suite en grenzend aan het terras
- boven een slaapkamer met twee enkele bedden en grenzend aan het terras
- boven een slaapkamer met dubbel bed en gedeelde badkamer en suite
- beneden twee slaapkamers met twee enkele bedden
- beneden een slaapkamer met een dubbel bed
- alle slaapkamers zijn voorzien van ruime inbouwkasten
Keuken:
- koelkast met vriesvak
- fornuis (gas boven)
- fornuis (elektrisch beneden)
- magnetron
- oven
- vaatwasser
- koffiezetapparaat
- waterkoker
- zomerkeuken









